Feest
Een trouwfeest op Landgoed Dinther Staete
En dan gaat het gebeuren! Jullie trouwfeest met vrienden, familie en kennissen is de perfecte afsluiter van deze onvergetelijke dag! Een feest met alles erop en eraan tot in de kleine uurtjes? Of willen jullie het liever wat rustiger en bescheiden houden? Uiteraard is het bij Landgoed Dinther Staete beide mogelijk! Muziek die perfect bij de sfeer en stijl van jullie bruiloft past, maakt jullie feest pas echt persoonlijk en compleet.
Advies

Door onze kennis en ervaring, adviseren wij jullie vrijblijvend welke live bands en DJ’s van deze avond een succes maken. Daarnaast overleggen wij graag met jullie over de invulling van de avond. Willen jullie een openingsdans waarbij jullie het middelpunt van de avond zijn? En kiezen jullie voor wel of geen sketches van familie en vrienden? Bij Landgoed Dinther Staete is alle apparatuur aanwezig voor een (welkomst)woordje of act, hier hoeven jullie je dus geen zorgen om te maken. Tijdens jullie feest verwennen wij jullie en jullie gasten graag!
Niets te kort komen

Wij zorgen er dan ook voor dat alle genodigden heel de avond voorzien zijn van koffie/thee en diverse dranken. Uiteraard zorgen wij ook voor een lekkere snack! Willen jullie het lekker eenvoudig houden door jullie gasten een bittergarnituur te serveren of willen jullie voor alle genodigden uitpakken met luxe hapjes of een warm en koud buffet? Jullie wensen staan bij ons centraal! Wij zien het dan ook als een uitdaging om elk feest zo te organiseren dat iedereen na afloop tevreden is.









